Kilka słów o nas

DUO sportswear

 

Nasza geneza

Nasza geneza kryje się w nazwie marki – DUO Sportswear. Od samego początku pragnęliśmy stworzyć ubrania sportowe, które sprawdzą się zarówno podczas treningu na siłowni, jak i na co dzień. Wierzymy, że ubrania sportowe to nieodłączny element codziennych stylizacji. Zapewniają komfort ruchów i dodają pewności siebie nie tylko podczas treningu, lekcji jogi czy biegania, lecz także podczas zakupów, spotkań z przyjaciółmi czy chociażby porządków domowych. Silny trend, który towarzyszy nam już od kilku sezonów, na styl streetwear pokazuje, że legginsy czy sportowe topy to obecnie część mody codziennej, którą warto wplatać w stylizacje domowe, a nawet biurowe. Sportowy top i marynarka, a może wygodne legginsy i sweter podczas wyjścia na kawę z kumpelą? My to uwielbiamy!

Nasz cel i wizja

Celem marki DUO Sportswear jest jednocześnie zagwarantowanie wygody doświadczonym sportowcom, jak i zachęcenie do rozpoczęcia aktywności osób początkujących. Każdy z nas był kiedyś na początku swojej przygody z aktywnością fizyczną, wiemy więc jak trudno jest czasem utrzymać motywację i regularnie stawiać się na treningu. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że każdy z nas jest różny i ma różne potrzeby. Wzory i kolory kreowane są więc w taki sposób, by uwidaczniać walory sylwetki i maskować to, co najczęściej chce się zakryć. Niektóre z naszych topów dedykowane są paniom o większym biuście, a inne ozdobione są seksowną siateczką. Dzięki temu możesz wybrać sportowy set dopasowany dokładnie do Twoich potrzeb i gustu, a ćwiczenia na sali treningowej czy siłowni będą czystą przyjemnością, bez przejmowania się tym, że wokół są inni ludzie.

Nasz zespół i nasze produkty

Zespół DUO tworzą pasjonaci sportu. Mamy wśród nas joginkę, biegacza, trenerkę pilatesu i stałych bywalców siłowni, kolarza szosowego i MTB. Nic więc dziwnego, że ubrania, które tworzymy doskonale sprawdzają się przy każdej z tych aktywności. Jako osoby o dużym doświadczeniu w świecie sportu wiemy, jakie cechy odzieży sportowej są najważniejsze i właśnie na nich skupiamy swoją uwagę. Ubrania DUO Sportswear produkowane są w stu procentach w Polsce, z najlepszych materiałów: szybkoschnących, miękkich i elastycznych, ale jednocześnie o gęstej strukturze, co gwarantuje brak prześwitów. Szerokie gumy o najwyższej jakości zapewniają utrzymanie ubrań w odpowiednim miejscu nawet przy najbardziej wymagających asanach i najszybszych sprintach. Po prostu tworzymy ubrania sportowe, które nie będziesz mogła się doczekać, by założyć.