Kilka słów o nas

DUO sportswear

 

Ćwiczysz? To świetnie ! My też ! 🙂 Nasz zespół składa się z pasjonatów aktywnego życia. Ludzi, którzy biegają, pływają, jeżdżą na rowerze, tańczą. A przede wszystkim hołdują zasadzie:

Bierność w czterech ścianach? To nie dla nas. Czas na ruch i dobrą formę !

DUO to polska marka, stworzona z myślą o ludziach, którzy nie tylko cenią komfort w trakcie ćwiczeń, ale też chcą stylowo wyglądać. Na pozór banalne hasło „Sport to zdrowie” jest naszą inspiracją. Wręcz namawiamy do aktywności !
Z połączenia dwóch światów – nowoczesnej technologii i funkcjonalności oraz mody i stylu – powstało DUO. Marka stworzona dla Ciebie ! Ty wybierasz co chcesz ćwiczyć, a my podpowiemy Ci w czym.

Ubrania DUO Sportswear świetnie pasują nie tylko do zajęć fitness, jogi, aerobiku, aktywności na siłowni, crossfitu, ale także do biegania czy jazdy na rowerze.
Nasza kolekcja dedykowana jest zarówno zawodowym sportowcom, jak i początkującym amatorom – wszystkim miłośnikom aktywności fizycznej.

Ty dbasz o formę i sylwetkę, my zaś o to, aby ubiór tworzył z Tobą zgrany duet – oto przesłanie DUO Sportswear. DUO to symbol jedności osoby aktywnej z jej ubiorem.

DUO jest marką fair trade, wpisującą się w nurt mody zrównoważonej. Nasze produkty powstają w stu procentach w Polsce, z wysokogatunkowych materiałów, w etycznych warunkach. Mamy bezpośredni wpływ na jakość na każdym etapie powstawania kolekcji. To gwarancja, że stroje od DUO będą Ci dobrze służyć przez długi czas ciesząc oko oraz zapewnią wsparcie podczas sportowej aktywności.

Mamy mnóstwo pomysłów i jedyną rzeczą, której nie możemy Ci zagwarantować jest nuda. 🙂